Jestem kobietą dążącą do osiągania wysokiej jakości mojej pracy, otwartą na uczenie się i pogłębianie mojej wiedzy oraz stały rozwój, a następnie dzieleniem się swoim doświadczeniem z innymi, co daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia. Dążącą do świadomego życia kobiety z pasją.

Na co dzień poszukującą inspiracji dla wiedzy bądź zwyczajnie dla rozrywki.

Jestem wrogiem nudy!

Na dzień dzisiejszy bawię się fotografią, piszę drugą część mojej książki, uczę się na nowo żyć i wyłącznie dla samej siebie. Marzę o szkole fotograficznej i o pracy w której mogłabym się rozwijać, siebie i swoje pasje.

Nie byłabym w tym miejscu, gdyby nie droga, którą przeszłam, hektolitry wylanych łez i zdartych kolan od życiowych upadków. Ta droga nadal trwa, ale jestem tu z wiary, że każda z nas ma w sobie moc w sięganiu po swoje marzenia, realizacji życiowych planów i w pełni korzystania z życia. Dla samej siebie, a nie, by coś komuś wciąż udowodniać!

Jestem kobietą, osobą samodzielną, ale również potrafię odnaleźć się w grupie ludzi takich jak ja, dla których praca, pasje i dalsze kształcenie są ważne, którzy potrafią czerpać z tego satysfakcję oraz potrafią współpracować z innymi ludźmi z szacunkiem, w zaufaniu i w partnerstwie. Lubię nawet pracę na akord i jestem w tym nie najgorsza... :)

Dzięki swoim celom i uporowi wiem, że wszystko jest możliwe! I cholera nie ma, że boli! Niech boli! Nie ma zmiłuj! Tu chodzi o nasze życie! O Twoje kobieto! I moje własne!

Moja czterolistna stronka
to miejsce stworzone przez kobietę i fankę wszystkiego, co piękne. Czterolistne, cardmaking, konie, fotografia i motoryzacja przede wszystkim. To moje pasje na pełen etat. Pasje, które są dla mnie jak szybka jazda z otwartym szyberdachem w słoneczny wiosenny poranek pełen wyjątkowych i niezapomnianych uniesień. 

Prawie taka jak ja... ;)

🔽🔽🔽

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Miło mi będzie jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci choć krótkiego komentarza. Bardzo ważne są dla mnie Twoje spostrzeżenia oraz opinie na temat tego czym się zajmuję. Ściskam Cię ciepło. Madzik •◡•

Copyright © 2017 Czterolistna Resin Art