7/18/2020

Czterolistne ciekawostki #2Do tej rośliny mamy spory sentyment, można wręcz rzec, że wzbudza ona w nas miłe, swojskie i błogie skojarzenia. Promieniuje ona dziwną swego rodzaju przyjacielskością, życzliwością warto więc zapoznać się z jej potężnym magicznym znaczeniem. Koniczyna jako taka przypisana jest do żywiołu powietrza, bóstwo do niej przyporządkowane to Rowen.

Ogólnie przyciąga szczęście, miłość, powodzenie, bogactwo, odpędza złe duchy, energie, złorzeczenie. Warto więc nie przechodzić obojętnie obok tej małej, niepozornej ale jakże wesołej roślinki. Jeżeli wspomożesz się koniczyną dwulistną przyciągniesz do swego życia miłość, trójlistna będzie Cię chroniła przed wszelkim niepowodzeniem, stanie się ona czymś w rodzaju ochronnego amuletu. Najwięcej jednak dobroczynnego działania przypisuje się koniczynie czterolistnej.

Wszyscy młodzi mężczyźni powinni wspierać się nią jeżeli nie chcą być powołani do wojska. Wspiera ona dobre samopoczucie, dlatego też szczególnie pomocna jest przy wszelkiego rodzaju depresjach, załamaniach, nerwicach, stanach lękowych, pięknie wzmocni Twe zdolności parapsychiczne, intuicję.

Jak zapewne wielu z nas wie przyciąga bogactwo, materialny sukces. Ma ona zastosowanie w tzw. magii miłosnej, zjedz czterolistną koniczynę wraz ze swym partnerem a wówczas zwiążesz się z nim na zawsze, wkładając ją do buta zapewnisz sobie spotkanie osoby z którą przeżyjesz erotyczne uniesienia, znajdziesz niebawem prawdziwą miłość. Dzięki niej możesz również zacząć dostrzegać przeróżne duchowe istoty.

Koniczyna pięciolistna da Ci wielkie bogactwo. Kąpiąc się w wodzie z dodatkiem koniczyny czerwonej ochronisz się przed wszelkim negatywem ale co najważniejsze przyciągniesz do siebie wielkie szczęście, tylko czy oby umieć będziesz je przyjąć, zaprosić do swego życia drogi czytelniku ...

Ponad to roślina ta usunąć może insekty z Twego domu, odciąć Cię od wszelakiego złorzeczenia, ma również zdolność pocieszenia po wszelkich zawodach miłosnych.

Jak sam widzisz roślina ta stać może się potężnym narzędziem w poprawie Twego życia, szanuj więc ją i otwórz się na działanie małej, kwitnącej koniczynki 🍀

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Miło mi będzie jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci choć krótkiego komentarza. Bardzo ważne są dla mnie Twoje spostrzeżenia oraz opinie na temat tego czym się zajmuję. Ściskam Cię ciepło. Madzik •◡•

Copyright © 2017 Czterolistna Resin Art